Preukaz SBS cez REPAS zadarmo

Ak ste evidovaný/-a na úrade práce ako uchádzač/-ka o zamestnanie, viac ako cca mesiac, môžete si zvýšiť svoju kvalifikáciu prostredníctvom kurzu SBS bez akýchkoľvek nákladov na kurzovné.

Prečo absolvovať REPAS cez S.B.A. – školiace stredisko s.r.o.?

  1. Tlačivá bez problémov – Dlhodobo spolupracujeme s úradmi práce, máme informácie o najaktuálnejších tlačivách a v prípade, že je to možné ich vyplníme za Vás.
  2. Žiadna záloha – U nás neplatíte nič, zatiaľ čo v iných spoločnostiach môžu od Vás žiadať zálohu a peniaze Vám vrátia až vtedy, keď im ich ÚPSVaR zašle.
  3. Akreditácia– Náš kurz SBS má príslušnú akreditáciu od Ministerstva vnútra, preto ich ÚPSVaR prepláca .
  4. Možnosť zamestnania – Sme veľké školiace stredisko, máme požiadavky od spoločností podnikajúcich v súkromnej bezpečnosti, z rôznych okresov, pre zaslanie kontaktov na absolventov našich kurzov, ktorých si volajú na pracovné pohovory.
  5. Vzájomná spolupráca s našou spoločnosťou a právne rady z oblasti SBS počas celého trvania platnosti Vášho preukazu SBS.

Čo robiť, aby ste mali kurz SBS cez REPAS ZADARMO???

Prihláste sa na kurz:

  1. prostredníctvom online prihlášky na našej stránke,
  2. alebo kontaktujte manažérky kurzu SBS, Ing. Martinu Dankovú a Renátu Bartošovú na tel. č. 0911 514 328 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 15.00.

Vyplníme Vám/ pomôžeme s vyplnením žiadosti o preplatenie kurz, ktorú následne zanesiete na Váš ÚPSVaR.