Preukaz SBS cez REPAS takmer zadarmo

PROJEKT ZATIAĽ POZASTAVENÝ, PRE VIAC INFO KONTAKTUJTE SVOJ ÚRAD PRÁCE. 

Ak ste evidovaný/-a na úrade práce ako uchádzač/-ka o zamestnanie, viac ako cca 3 mesiace, môžete si zvýšiť svoju kvalifikáciu prostredníctvom kurzu SBS takmer zdarma

Ako môžem absolvovať kurz SBS cez úrad práce?

 1. Uchádzač si nájde vzdelávaciu inštitúciu u ktorej chcete absolvovať školenie a kontaktuje ju.
 2. V prípade, ak sa uchádzač rozhodne pre naše školiace stredisko a prihlási sa k nám, na základe jeho údajov mu vyplníme časť B (časť pre “vzdelávačku”) vzor celej žiadosti je možné nájsť TU a následne:
  1. mu ju zašleme poštou na adresu aj so zvyškom žiadosti,
  2. stretneme sa priamo pred Vašim úradom práce a žiadosť si môžete priamo podať na pracovisku Poradenstva a vzdelávania.
 3. Po podaní požiadavky na úrade, Vás úrad práce bude kontaktovať (cca do 14 dní), či Vám žiadosť schvaľujú alebo neschvaľujú (nie je na to právny nárok).
 4. Ak Vám úrad práce kurz schváli, tak Vám prepláca Vám celú sumu kurzovného.
 5. Súčasťou kurzovného nie sú správne poplatky (tzv. kolky):
  1. Správny poplatok za prihlásenie na skúšku typ „S“           16,50 €
  2. Správny poplatok za vydanie preukazu typ „S“                  16,50 €

Prečo absolvovať REPAS cez S.B.A. – školiace stredisko s.r.o.?

 1. Tlačivá bez problémov – Dlhodobo spolupracujeme s úradmi práce, máme informácie o najaktuálnejších tlačivách a v prípade, že je to možné ich vyplníme za Vás.
 2. Žiadna záloha – U nás neplatíte nič, zatiaľ čo v iných spoločnostiach môžu od Vás žiadať zálohu a peniaze Vám vrátia až vtedy, keď im ich ÚPSVaR zašle.
 3. Akreditácia– Náš kurz SBS má príslušnú akreditáciu od Ministerstva vnútra, preto ich ÚPSVaR prepláca .
 4. Možnosť zamestnania – Sme veľké školiace stredisko, máme požiadavky od spoločností podnikajúcich v súkromnej bezpečnosti, z rôznych okresov, pre zaslanie kontaktov na absolventov našich kurzov, ktorých si volajú na pracovné pohovory.
 5. Vzájomná spolupráca s našou spoločnosťou a právne rady z oblasti SBS počas celého trvania platnosti Vášho preukazu SBS.

Čo robiť, aby ste mali kurz SBS cez REPAS ZADARMO???

Prihláste sa na kurz:

 1. prostredníctvom online prihlášky na našej stránke,
 2. alebo kontaktujte manažérky kurzu SBS, Ing. Martinu Dankovú a Renátu Bartošovú na tel. č. 0911 514 328 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 15.00. V prípade, ak Vám náhodou nezdvihneme, školíme, alebo šoférujeme za Vami na Váš úrad, hneď ako to bude možné Vás budeme kontaktovať.

Vyplníme Vám/ pomôžeme s vyplnením žiadosti o preplatenie kurzu, ktorú následne zanesiete na Váš ÚPSVaR.