1. Kurz SBS ONLINE AJ PREZENČNE

U nás si môžeš vybrať, či chceš kurz absolvovať ONLINE alebo PREZENČNE, obe formy prebiehajú súčasne.

V prípade online výučby ide o živý online prenos, takže sa môžeš kedykoľvek na čokoľvek opýtať či už cez mikrofónom, alebo prostredníctvom četu. Zároveň môžeš využiť pohodlie svojho domova, ušetríš na cestovnom.

Ak nemáš prístup na internet, je možné u nás absolvovať kurz prezenčne priamo v našej prednáškovej miestnosti v Banskej Bystrici.

2. Referencie školiaceho strediska

Spoločnosť S.B.A. spol. s r.o. aktívne organizuje kurzy raz do mesiaca už od roku 1998. Vyškolili sme niekoľko stoviek držiteľov preukazu SBS, množstvo uchádzačov sa nám po ukončení platnosti preukazu vrátilo.

Referencie o našom školiacom stredisku je možné získať priamo od nich (sused, kamarát, ktorí už pracujú v súkromnej bezpečnosti), alebo na internete cez:

3. Organizovanie kurzov každý mesiac

Preukaz SBS sa vydá účastníkovi, ktorý úspešne absolvuje skúšku na 10 rokov. Všetci vieme, aká môže byť skúška náročná a nie vždy sa vydarí. Preto je dôležité mať možnosť hneď po neúspešnom vykonaní skúšky prihlásiť sa na ďalšiu. To nie je možné v školiacom stredisku, ktoré organizuje kurzy sporadicky napr. 3 až 4 krát do roka a nie každý mesiac.

4. Materiály v písomnej forme a aj na webe – BEZPLATNE

Každý uchádzač, ktorý sa rozhodne absolvovať kurz v našom školiacom stredisku dostane od nás materiály v písomnej forme.

Presadzujeme názor, aby sa uchádzači mohli plne sústrediť na prednášky a neunikali im súvislosti písaním poznámok. Mnohé školiace strediská však zasielajú svojím uchádzačom len materiály v elektronickej forme.  Tým sa účastníkom navyšuje cena za kurz (toner do tlačiarne, papier, či vytlačenie v kopírovacom centre). Prípadne uchádzači dostávajú knižky, ktoré sú kompletné pre všetky typy kurzov a vzhľadom na rýchlosť zmeny zákonov nie je možné tak rýchlo knihy tlačiť a nie vždy sú aktuálne.

5. Vždy aktuálne materiály

Špeciálne pre našich uchádzačov sme vytvorili ilustrovanú materiály na prípravu na skúšku. Okrem rôznych ilustrácií, ktoré jednoducho vysvetľujú jednotlivé celky výučby, tu nájdeš aj žiadosť o prijatie do zamestnania, motivačný list a životopis, aby si sa lepšie vedel (-a) pripraviť a zaujať personalistov v SBS-kách.

6. Právne poradenstvo v rámci SBS úplne ZDARMA

Od začiatku kurzu a až do skúšok sme k dispozícií účastníkom telefonicky na telefónnom čísle 0911 514 328 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 15.00 h. V prípade potreby pomáhame so žiadosťami o zahladenie trestov, či vydanie duplikátov preukazov pri ich strate alebo krádeži, poskytujeme odborné a právne rady v rámci SBS – ZDARMA.

Prihláste sa na kurz:

  1. prostredníctvom online prihlášky na našej stránke,
  2. alebo kontaktujte manažérky kurzu SBS, Ing. Martinu Dankovú a Renátu Bartošovú na tel. č. 0911 514 328 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 15.00.